Porady

Jeszcze większa przyjemność podczas seksu? Kulki gejszy pomogą Ci osiągnąć orgazm!

Regularny trening mięśni nie zawsze musi oznaczać wzmacnianie brzucha albo modelowanie pośladków. Regularnie możesz trenować również mięśnie Kegla. Wzmacniając je, zapewniasz sobie skuteczny powrót do formy po porodzie, zdrowie i intensywniejsze orgazmy. Przekonaj się, jak działają kulki gejszy. Podczas seksu z pewnością zauważysz różnicę!

Kulki gejszy dla początkujących

Kulki waginalne są dla Ciebie tajemnicą? Poznaj ich rodzaje i sposób, w jaki działają. Szybko przekonasz się, że troska o zdrowie i przyjemność ze stosunku mają ze sobą wiele wspólnego!

Kulki gejszy, zwykle mające postać jednej lub dwóch, złączonych ze sobą kulek, produkowane są z bezpiecznych, powszechnie stosowanych w medycynie materiałów. Szeroki wybór starannie zaprojektowanych modeli pozwoli Ci wybrać właściwy, odpowiadający na Twoje potrzeby.

– Pojedyncze kulki dedykowane są kobietom, które swoją przygodę z kulkami gejszy dopiero rozpoczynają. Taki model sprawdzi się wówczas, gdy chcesz przekonać się, czy trening mięśni Kegla jest właśnie dla Ciebie, zmagasz się z tyłozgięciem szyjki macicy albo charakteryzuje Cię drobna budowa ciała.

– Podwójne kulki będą doskonałym wyborem dla kobiet, które mają za sobą poród naturalny. Regularny trening mięśni Kegla kulkami gejszy sprawi, że szybciej wrócisz do formy po porodzie i będziesz czerpać większą przyjemność podczas seksu!

Kulki gejszy. Trening dla przyjemności podczas seksu

Kulki waginalne to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą urozmaicić swoje życie seksualne, jednocześnie dbając o zdrowie. Regularne stosowanie gadżetu skutecznie wzmacnia mięśnie dna miednicy, zapewniając maksymalne pobudzenie zmysłów i spotęgowanie doznań podczas seksu. Mocne mięśnie Kegla to równie mocne orgazmy!

Decydując się na kulki gejszy, podczas seksu będziesz czuła się jeszcze atrakcyjniejsza! Trenując mięśnie pochwy, jednocześnie trenujesz całe ciało – zabawka pracuje tylko wtedy, gdy się ruszasz. Intensywny ruch oznacza intensywne doznania!

Trening dla zdrowia

Regularny trening mięśni dna miednicy jest powszechnie polecany przez położne i lekarzy ginekologów. Korzyści płynące z mocnych mięśni Kegla odczujesz podczas porodu. Pamiętaj jednak, że stosowanie kulek waginalnych w czasie ciąży nie jest wskazane. Decydując się na korzystanie z nich po urodzeniu dziecka, zapewnisz sobie doskonałą kondycję, a seks stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonujący!

Kulki gejszy to doskonała propozycja na erotyczny upominek dla Twojej partnerki! Poznaj nowoczesne modele, zaprojektowane z dbałością o najmniejszy nawet szczegół – podaruj jej intymną biżuterię, dzięki której w Waszej sypialni już nigdy nie będzie tak samo!

Agnieszka Sobkiewicz
Redaktor naczelny portalu Promedycyna.pl - z branżą związana od ponad 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.